Çocukla Uçak Yolculuğu✈🇺🇸

Herkese merhaba,

Daha önceki bebekle uçak yolculuğu yazımı yayınlamıştım.( tık tık ) Bu defa çocukla uçak yolculuğunu anlatacağım çünkü ikisi arasında bana göre çok fark var.

13 saatlik Amerika yolculuğu için öncelikle yanıma yine aktivite çantası aldım.Traykitten çok memnun kaldım.Önceliklerim ıslak mendil, yedek kıyafet ve atıştırmalık.Uçak soğuk olduğu için kalın bir tulum da işimizi gördü.Her ne kadar uçak kitinde çorap olsa da ben yanıma ev patiği de almayı ihmal etmedim.Uçak kalkarken ve inerken çubuk kraker vererek kulağında basınç olmasını da engellemiş oldum.

Çocuklar için kulaklık veriyorlar fakat kullanışlı değil.Süngerleri hemen yırtılıyor.Bu yüzden çocuğunuzun kulaklığını da yanınıza almanızı tavsiye ederim.

Artık kucakta değil koltuğunda oturduğu için çok rahat ettim. En sevdiği oyuncaklarıyla oynadık bol bol.Bir iki saat de kestirince toplamda 3 film izlediğime ben bile inanamadım😳😉

Umarım sizlere de fikir olur.

İyi uçuşlar ✈😉


Sevgiler 💕

Reklamlar

Çocukla Uçak Yolculuğu✈🇺🇸” üzerine 4 yorum

  1. Mart ayinda bize de bir Amerika seyahati gorunuyor. Kizim su anda 28 aylik. Bu kadar uzun bir ucus ile ilgili bende en sikinti yaratan konu alt degistirme. Kizim henuz bezi birakmadi,alt degistirme gerektiginde ucak tuvaletleri de malum dar alanlar,ne yaparim bilemiyorum..Siz nasil hallettiniz bu durumu? Kiziniz bez kullaniyor muydu bu yolculugu yaptiginizda?

    Beğen

    1. İki Amerika seyahatimizde de altı bezliydi hala bezli☺ ben tuvalette değiştirmedim zaten 2 yaşını geçtiği için koltuğunda kimi zaman ayakta kimi zaman koltuğa uzatarak hallettim.Uçak tuvaletleri küçük olmasının yanında mikrop yuvası bence.Şimdiden iyi yolculuklar 💕

      Beğen

Yorumlar kapalı.