Uçak seyahati aktivite çantası

Merhaba,

Tatile çıkmadan önce geçen sene tatil öncesi yaptığım gibi  bir kit oluşturmak istedim. Hem uçakta aktivite yapıp eğlenerek öğrenmek hem de oyalamak maksadıyla Lavin’in sevebileceği oyunları biraraya topladım.Aslında bu kitlerden araba için, uzun yolculuk için, kısa yolculuk için gibi birçok kit var evde ve sürekli güncelliyorum😊

Önceki ‘busy bag’leri  keçeden yapıyordum ama artık büyüdüğü için renkli kapaklı dosyalara bölerek büyük bir dosyaya taktım.Daha sonra taşınması kolay olsun diye anneme kumaştan bir kapak yaptırdım😉

Öncelikle bu kısa bir uçak yolculuğu olduğu için çok fazla aktivite yapmadım ama bazılarını tatilde de tekrar tekrar yaparız düşüncesiyle ekledim.

Aralık ayında uzun bir uçak yolculuğu yapacağız.Şimdiden kapsamlı bir aktivite planı yapmam lazım😁🙊

Eğer bebeğiniz 2 yaş civarı ise sticker hayat kurtarıyor, benden söylemesi. Boya kalemleri, defter, flashcardlar da olmazsa olmazlardan. Alex markasının kalın ahşaptan ipe eşya,hayvan vs. dizme oyunları, birkaç tane ahşap meyve-sebze kesmek için bıçak( biz bu defa bol bol pizza kestik ☺️) kinetik kum gibi malzemelerle zenginleştirdik.

Sizler de çocuğunuzun sevdiği oyuncaklardan ve yaşına/ayına göre olan eğitici çalışmalardan böyle bir aktivite çantası yapabilirsiniz.Yolculuğunuz böylece daha keyifli geçer.

İyi uçuşlar☺️

Sevgiler💕

Reklamlar